"Я побував на
WORLD LEADERS CAMP"

Остап Ступка

Український актор театру та кіно, телеведучий. Народний артист України.

«Молода людина, яка обирає свою майбутню професію, отримує великий вплив від оточуючого середовища, друзів, сім’ї. І важливо, щоб цей вплив був позитивним. World Leaders Camp - це платформа, де формується правильна система цінностей. Тут закладається основа майбутнього України...»

Максим Храмов

Генеральний директор ВАТ «Піца Челентано – Київ»

«Усе наше життя – боротьба. Боротьба не лише за успіх чи за якісь блага, а, по-перше, боротьба із самим собою. World Leaders Camp вчить молодь перемагати себе та виходити за рамки своїх обмежень.»

Joffre-Eіchhorn HJALMAR JORGE

(Ялмар Джордж Жофре-Ейхорн)

Співзасновник організації з прав людини в Афганістані, а також театральної платформи «ФОРУМ-ТЕАТР»

«Ця ініціатива не є теорією, але на практиці допомагає молоді змінитися. Мені складно уявити більш сприятливу платформу для розвитку молоді...»

Олена Говорова

Голова комісії атлетів Національного Олімпійського Комітету України (2015) Українська легкоатлетка, призер Олімпійських ігор

«Я відчуваю енергію радості, енергію щастя і тепла від молоді на цьому таборі. Кожен повинен мати велику мрію, заради якої варто жити і боротись. World Leaders Camp допомагає молоді йти вперед, кидати виклик життєвим труднощам, аби досягти своєї мрії.»

Микола Сядристий

Український майстер мініатюри, чемпіон України з підводного спорту

«Усі країни світу прагнуть своїми зусиллями допомогти людям вийти на новий, кращий рівень життя в усіх відношеннях. World Leaders Camp відкриває можливості для виховання здорового мислення у молоді - нашого майбутнього»