Я готовий взяти участь!

Спікери Leaders Conference

місце проведення приміщення
НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»
Дата проведення 24-26 квітня 2018
Адреса м. Київ, просп. Перемоги, 37 корпус №7
Телефонуйте (063)790 92 57

Leaders Conference - це унікальна платформа для молоді, що займається чи хоче займатися громадською діяльністю, а також прагне до самовизначення. Через лекції та живе спілкування із спікерами різних верств суспільства (мери, бізнесмени, музиканти, діячі культури, лідери громадських організацій тощо), котрі розповідатимуть про свої злети та падіння, молодь отримає життєву мотивацію для самовдосконалення, а також силу для подолання життєвих труднощів.

Годі ховатись від проблем!

Кожній людині потрібно до чогось прагнути. Це можна назвати викликом або метою, але саме це дає нам сили прокидатися щодня, підніматися після чергової поразки та, не звертаючи уваги на обставини, рухатися вперед. Якщо б в минулому люди не кидали викликів, то ми б досі жили в печерах, не мали б змоги подорожувати та не мали б нічого, без чого зараз не уявляємо свого життя. Кожне відкриття супроводжувалося розпачем, невдачею та осудом. Але виклик собі і всьому світові зробив неможливе. Кидаючи собі виклик, ви зростаєте. Змінюється ваше життя. Погляд на світ стає життєствердним. Досягти поставлених цілей не завжди буває легко, але це не причина для того, щоб зупинятися.

Труднощі - ключовий момент лідерства

Труднощі - один з найважливіших аспектів, побудови лідерської ментальності. Проте, зважаючи на складність сприйняття, даний аспект часто ігнорують і відносять до ряду несприятливих для саморозвитку факторів. Не дивлячись на те, що труднощі не вписуються в стандартну рамку людського розвитку ?70-20-10 (70% складних завдань, 20% робота з людьми та 10% теоретичне сприйняття матеріалу), вони є набагато ефективнішим інструментом для становлення лідера ніж вивчення теорії чи виконання практичних завдань. Окрім сильного духу, труднощі сприяють кращому розумінню себе і людей навколо, що є одним з ключових моментів лідерства. Саме через це, ніколи не варто бігати чи оминати життєві негаразди та проблеми, адже вони навчать лідерства набагато краще ніж підручники чи тренінги.

Відгуки учасників

С самого детства нам твердят избегать проблем, потому что не к чему хорошему это не приведёт. Но во время лекций, я просто была удивлена насколько можно не бояться проблем, а наоборот сталкиваться с ними и через это становится ещё сильнее. LEADERS CONFERENCE - просто перевернуло мое мировозрение. После конференции я не просто вынесла знание, а я стала воспринимать все другими глазами, что помогло мне добиваться новых целей.
Алена Сидора
Основатель английской школы “EnglishMillion” И собственной методики «Learn less, Speak Fast”
Я неймовірно вдячна за надану мені можливість взяти участь у LEADERS CONFERENCE, яка показала мені як важливо щодня робити виклики, в першу чергу, самій собі. Саме це дає сили прокидатися щодня, підніматися після чергової поразки та, не звертаючи уваги на обставини, рухатися вперед. В усі часи кожне відкриття та успіх супроводжувалися розпачем, невдачею та осудом. Але виклик собі і всьому світові зробив неможливе. Кидаючи собі виклик, ми зростаємо. Змінюється наше життя. Погляд на світ стає життєствердним. Досягти поставлених цілей не завжди буває легко, але це не причина для того, щоб зупинятися.
Катерина Черепніна
PR-менеджер ГО Global Office
LEADERS CONFERENCE - унікальна програма, що направлена на розвиток інноваційного, нестандартного мислення та навиків комунікації. Подія є платформою для обміну досвідом між власниками бізнесу та активної молоді. Рекомендую для відвідування усім бажаючим розвиватися та йти в одному руслі зі змінами в сучасному світі.
Анастасія Ткаченко
Soft Skills Coach and Business Development Coach, Менеджер по работі с клієнтами в Universe Center LLC