приміщення НТУУ
«КПІ імені Ігоря Сікорського»
м. Київ, пр-т. Перемоги, 37, корп. №7

м.Київ,
Mercure Kyiv Congress,
вул. В. Гетьмана, 6

063 895 47 01,
063 802 10 23

Чи замислювались ви хоча б раз над тим, як інші люди бачать цей світ? Як ставляться вони до тих чи інших речей та подій, як вирішують повсякденні справи і проживають кожен новий день? Ми всі такі різні і, напевне, що люди навіть однієї країни можуть суттєво різнитись між собою. А тепер уявіть, як бачить цей світ людина з іншого куточка планети. Важко, але цікаво, чи не так? Наша організація створена саме для того, щоб допомогти вам дізнатись і зрозуміти краще світос- прийняття далеких і таємничих для нас країн, і цього разу ми відкриваємо завісу у світ неймовірної Азії, а саме – Південної Кореї.

Korean Camp – це табір, у якому протягом трьох днів кожен бажаючий може відчути себе частинкою іншої нації, поринути в яскраві традиції і розваги, спробувати багато чого нового та наблизитись до культури мальовничої Кореї.

Зареєструватися

З 24 по 26 квітня у Києві

в рамках захоплюючої трьохденної програми, ми влаштовуємо конкурс k-pop каверів. Якщо корейська музика і танці це твоя пристрасть, то поспішай приєднатися до нас!

Не проґав свій шанс поділитися плодами своїх захопленнь з іншими та отримати море незабутніх враженнь!

Що потрібно для участі?

  • бути частиною танцювальної або музичної групи, колективу, квартету, дуэту, театральної труппи або сольним виконавцем;
  • віком не меньше 14-ти і не більше 30-ти років;
  • обов’язково зареєструватися на сайті табору KoreanCamp, як участник або волонтер: worldcamp.com.ua/koreancamp Реєстрація є обов’язковою!
  • до 6 квітня надіслати відео зі своїм номером/виступом на пошту: koreancampkyiv@gmail.com

танці • музика • театр • пісні