Різдвяна кантата

Різдвяна Кантата – це музично-театралізована вистава у супроводі симфонічного оркестру. Дійство, що відображає справжній зміст Різдва, складається із трьох частин: народження надії, любов, прощення. Завдяки цьому передається головна ідея вистави - передати глядачам послання надії та радості. Це свято для всієї родини, що залишає яскраві та незабутні враження.

  • Місце проведення: м.Київ, Національний палац мистецтв Україна, вулиця Велика Васильківська, 103
  • Дата проведення: 26 квітня 2018 року, початок о 19:00
  • Спонсори:
    • Дніпро-М – український бренд, який є офіційним виробником електро- та бензоінструмента, а також витратного матеріалу. Максимум надійності, три роки гарантії, та кращий сервіс в Україні – усе це за мінімум коштів та часу. І це не просто слова, а вибір понад 3 000 000 українців. Оцініть якість інструменту нового покоління й Ви! Більш детальну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті dnipro-m.ua або за номером 0 800 200 500.
купити квиток

Акт I. Опера

Ізраїль 2000 років тому. Історія народження Ісуса у маленькому містечку Віфлеємі. Відображається основна ідея Кантати «Бо нині народився для вас Спаситель».

Акт II. Мюзикл

Зворушлива різдвяна історія, інтерпретація класичної казки Г. К. Андерсена “Дівчинка з сірниками”. Ця вистава у супроводі відомих різдвяних композицій нагадує нам про істинну цінність сім’ї. Цей мюзикл - найкращий подарунок для всієї родини!

Акт III. Хор та оркестр

Хор у супроводі оркестру виконує фрагменти ораторії «Месія» одного з найвидатніших композиторів Г. Ф. Генделя. Цією ораторією він передав нам, як звучить небесна музика.

купити квиток

Дізнатися більше про Різдвяну Кантату